Електродні котли Галан ціни монтаж запуск

0983698887Десять основних причин вибрати опалювальне устаткування фірми "Галан"Пропонуємо Вам устаткування для опалювання житлових і виробничих приміщень, виготовлене за унікальною енергозберігаючою технологією, розробленою у рамках конверсійної програми підприємств Військово-промислового комплексу Росії. Досягнуте в результаті цього значне зниження вартості (у порівнянні з аналогічними закордонними зразками) – не єдина перевага цього устаткування. Такими перевагами є:


1. Високий ККД (до 98%), досягнутий завдяки використанню нового способу перетворення електричної енергії в тепло «без посередників».

2. Скорочення реального часу роботи устаткування й економія (від 40% до 60%) споживаної електроенергії за рахунок застосування електронних цифрових регуляторів температур, можливість дистанційного керування опалювальною системою за допомогою мобільного телефону.

3. Можливість цілодобової автоматичної підтримки необхідної Вам стабільної комфортної температури в опалювальному помешканні і відсутність, у зв'язку з цим, необхідності ручного регулювання потужності опалювальної системи.

4. Можливість установлення даного устаткування у житлових і службових приміщеннях без узгодження з органами Держкотлонагляду («Правила будови та експлуатації електродних котлів»).

5. Можливість використання встановлених раніше труб і радіаторів опалювання.

6. Використання в системі опалювання спеціального теплоносія дозволяє не зливати його із системи опалювання при тривалій перерві у використанні котла навіть у зимовий період (наприклад, на дачі). Температура замерзання теплоносія «Галан» дорівнює мінус 30° С.

7. Немає необхідності в утриманні обслуговуючого персоналу навіть при використанні котлів великої потужності. Котли «Галан» вирізняються надзвичайною надійністю і безпекою.

8. Можливість встановлення бойлерів для нагріву води.

9. Ці котли мають потужність від 2 до 25 кВт, достатню для обігрівання приміщень об'ємом від 40 до 850 м3. та можуть нарощуватись по потужності.

10. При відповідній комплектації (встановлення двох або трьох зонального обліку електроенергії, баків накопичувачів) та використовуючи нічний тариф, можна досягнути максимальної економії.

 

Електродний котел економічніше. Міф чи реальність?

У класичній двотрубної системі закритого типу, електродні котли економічніше ТЕНових як мінімум на 35%. Економічність електродних котлів перевірена практикою монтажу та експлуатації протягом більше 12 років. Перш за все необхідно уточнити, що "електродний", "іонний", "іонообмінних" котел це одне і теж пристрій, мова йде про фізику перетворення електроенергії в тепло.

Найбільш коректним все ж буде визначення "електродний котел", так-як основний відмітний елемент котла це блок електродів. Фізичний розрахунковий ККД електродного котла такої ж як і в інших електрокотлів, його неймовірна економічність визначається не способом, а принципом нагріву теплоносія, повне навантаження включається не відразу, а поступально зростає в міру зростання температури теплоносія. Надійність і економічність забезпечується більш простою, надійною конструкцією електродних блоків і «розумною» автоматикою управління, що працює за принципом "по запиту". Скільки запросить приміщення тепла, стільки її і буде проведено котлом, ні Ватом більше ні Ватом менше. Такий рівень автоматизації контролю за температурою можливий тільки з електродним котлом.


При пропущенні струму, рідина гріється всім обсягом, що знаходяться в котлі. Використовуючи електродний нагрівання рідини можна зменшити об'єм котла в кілька разів у порівнянні з ТЕНовим такий-же потужності, що дає більш швидкий розігрів теплоносія того-ж об'єму і з тим-же витратою ел.енергії. Потужність електродного котла залежить від температури впадає до нього рідини, і може вибиратися автоматикою, в залежності від змін погодних умов. При правильно побудованій системі, котел стартує з малою (менше 50%) від номінальної потужності і при прогріванні поступово набирає номінальну потужність. Автоматика дозволяє підтримувати комфортну температуру в приміщенні з точністю ± 0,2 ° С. Можливе використання пристрою тижневого програмування типу «AURATON» клімат-контроль.

Таким чином, економічність в роботі електродних котлів досягається за рахунок:
меншою інерцією нагріву (в кілька разів);
фізики процесу перетворення ел.енергії в теплову
плавного старту;
застосування автоматики контролю за температурою теплоносія і температурою повітря в приміщенні.
побудови двотрубної системи закритого типу, з ефективними радіаторами.
простотою конструкції і застосування сучасних матеріалів.
надійність роботи "на відмову".
ефективності - виконання роботи за фіксований проміжок часу.

- Час розігріву теплоносія в рази менше ніж у теновий котла, при однакових затратах електроенергії.Рис.1 - Порівняльний графік залежності споживаної потужності від температури опалення.
Середньостатистичні дані по експлуатації електрокотлів взяті з багаторічного обліку витрат електроенергії на об'єктах, де встановлені котли фірми "Галан" і ТеНові електрокотли. Звідси виникає питання, звідки ж така економія: звернемося до порівняльного графіку (рис.1). На графіку показані принципові відмінності роботи електрокотлів. Апарати прямої дії, до яких відносяться електродні котли, у яких електричний, струм протікаючи по воді як по провіднику між електродами, виділяє тепло згідно із законом Джоуля-Ленца, нагріваючи її безпосередньо до Q = сI2rt кал
де: Q - тепло, що виділяється, кал.
I - сила струму;
r - опір котлової води;
t - час проходження струму.;
С - електричний тепловий еквівалент (для води 0,24 кал / джоуль)

 

Доставка, монтаж і запуск електродних котлів ГАЛАН відбувається у містах:


Васильков, Бровары, Винница, Вознесенск, Горловка, Боярка, Бердичев, Бердянск, Белгород-Днестровский, Белая Церковь, Запорожье, Ровно, Ивано-Франковск, Каменец-Подольский, Измаил, Изюм, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Кировоград, Ильичевск, Киев, Ковель, Конотоп, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Керч, Павлоград, Мариуполь, Обухов, Прилуки, Миргород, Пирятин, Николаев, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Полтава, Мукачево, Первомайск, Мелитополь, Нежин, Одесса, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Харьков, Умань, Хмельницкий, Тернополь, Херсон, Феодосия, Ужгород, Евпатория, Житомир, Донецк, Днепропетровск, Днепродзержинск, Черкассы, Чернигов, Черновцы, Ялта.

 

 

Быстрый заказ котла
Ваше имя
Обратный e-mail
Ваш телефон?
Что хотите заказать?
форма обратной связиformm.refresh
Проверочный код

 

 

Котел Галан Очаг 3 кВт Котел Галан Очаг 5 кВт Котел Галан Очаг 6 кВт Котел Галан Гейзер 9 кВт Котел Галан Гейзер 15 кВт Котел Галан Вулкан 25 кВт Котел Галан Вулкан 50 кВт
Галан Очаг 3 кВт Галан Очаг 5 кВт Галан Очаг 6 кВт Галан Гейзер 9 кВт Галан Гейзер 15 кВт Галан Вулкан 25 кВт Галан Вулкан 50 кВтОбновлен 01 фев 2017. Создан 22 июн 2012  Комментарии       
Всего 1, последний 4 года назад
Володлимир, Васильок 18 июл 2013 ответить
Установивши собі автономне опалення на базі електричних котлів Галан - ми зменшили затрати електроенергії в порівнянні з теновим котлов на 45 %.
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
Яндекс.Метрика
Быстрый заказ котла
Ваше имя
Обратный e-mail
Ваш телефон?
Что хотите заказать?
форма обратной связиformm.refresh
Проверочный код