Прес-реліз Оптимізація тарифів на електроенергію для населення
 Наша компанія рада повідомити населення України про новину,  яку надала національна  комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, а саме:

 Для категорії населення, яке не газифіковане і не підключене до центрального теплопостачання, збільшити ліміт найнижчого тарифу на електроенергію по 21,54 коп.кВт з 1800 кВт до 3600 кВт на місяць в опалювальний період.

 Таким чином, опалення з котлами ГАЛАН будинку 100 м2 з найнижчим тарифом в місяць коштуватиме 60 грн, для 300 м2 – 140 грн.

 Отже, компанія ГАЛАН УКРАЇНА рекомендує після встановлення електрокотла як основного засобу опалення категоріям населення без газу та центрального теплопостачання звернутись у місцеві енергогенеруючі органи для отримання детальнішої інформації щодо встановлення ліміту на електроенергію по найнижчому тарифу в опалювальний період !!!
 Прес-реліз

 Оптимізація тарифів на електроенергію для населення

 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, повідомляє, що з метою додаткового захисту соціально уразливих верств населення НКРЕ прийнято рішення в опалювальний період збільшити місячний обсяг споживання електроенергії до рівня 3600 кВт∙год.

 Це стосується населення, яке проживає в житлових будинках (у тому числі готельного типу та гуртожитках), обладнаних у встановленому порядку електроопалювальними установками (або електроопалювальними установками та кухонними електроплитами), у тому числі в сільській місцевості, а також населення, яке проживає в багатоквартирних будинках, не газифікованих природним газом і в яких відсутні або не функціонують системи централізованого теплопостачання.

 Варто зазначити, що оплата обсягів споживання електроенергії до 3600 кВт∙год на місяць згаданими категоріями споживачів, як і раніше, здійснюватиметься за тарифом 21,54 коп. за 1 кВт·год (з ПДВ). Крім того, для багатодітних, прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу тариф також залишається 21,54 коп. за 1 кВт·год (з ПДВ) незалежно від обсягів споживання.

 Таким чином, Комісією прийнято рішення в опалювальний період продовжити дію найнижчого тарифу на електроенергію для зазначених груп споживачів за обсяг споживання до 3600 кВт∙год на місяць, який застосовувався до цього часу лише на обсяги до 1800 кВт∙год на місяць.


http://www.nerc.gov.ua/index.php?news=2937Создан 02 ноя 2012  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
Яндекс.Метрика
Быстрый заказ котла
Ваше имя
Обратный e-mail
Ваш телефон?
Что хотите заказать?
форма обратной связиformm.refresh
Проверочный код