Get the Flash Player to see this player
 

21 MБ
5 мин : 22 сек
640 x 480
5201 просм.
07 мар 2013Одобряю
Запомнить
Текущий кадр
Видео сюжет с электродными котлами Галан для отопления

Альбом Видеоматериал про котлы электродные котлы ГАЛАН (5 видео)
Д
очекалися! Наприкінці січня оприлюднили законопроекти, розроблені Нацкомпослуг та Мінрегіонбудом, де нарешті чітко визначено за рахунок чого і кого реформуватимуть житлово-комунальне господарство. Як завжди, за наш з вами рахунок. Українцям загрожують шалені штрафи. Тепер, за самовільне відключення від централізованого опалення каратимуть «великою гривнею» - більше трьох тисяч.

Люди не просто так відключаються. А тому, що їх не задовольняють: по-перше, якість послуг, а по друге – ціна несумісна. Є приклади, люди які встановив автономне газове опалення економили, в 10 разів менше платили, ніж аналогічні квартири в тому самому будинку. Зрозуміло, якщо такий розрив у 10 разів, то це щось абсолютно ненормальне. Центр опалення дуже переоцінено!

І що робити родині, яка мерзне багато років у холодних стінах? Яка хоче зекономити? Та принаймні не платити чималі гроші нізащо? Звичайно, людина прагне комфорту. Тому створює сама собі умови життя. Навіть в обхід законів.

Таких прикладів в Україні – сотні. Люди ладні платити штрафи, але не мерзнути в оселях. На жаль, компетентної відповіді він національного регулятора у сфері комунальних послуг ми не дочекалися.

І на останок ще один парадокс у сфері покращення комунального господарства. У Києві за розрахунками міської влади на ремонти комунальних мереж необхідно 3 мільярди гривень.

Тобто, по-суті ми оплачуємо вигадані цифри. Такі собі умовно-економічно обгрунтовані. І тепер, якщо запрацюють зміни до комунальних законів, - вони ще більше обмежать права споживачів тепло- і водопостачання. Одним словом, остаточно перетворять нас, споживачів послуг комунальних монополістів, на безправних кріпаків.  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
Категории ВИДЕО »


Cодержимое этого сайта добавлено его посетителями.
Администрация не несет ответственности за действия посетителей.
При обнаружении незаконно размещенного материала свяжитесь с нами.

Про сайт io.ua   Новости io   Отзывы   Реклама   Contacts